Latvijas Pauerliftinga Federācija
Es Zinu - Tu Vari

Kuldīgas posms

3. Augusts 12:00-15:00 Pilsētas Laukumā

Atvērtā grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Sandis Kūms 1984 50 100 5000 42.
2. Jānis Zaķis 1990 50 78 3900 43.
3. Māris Kukša 1990 50 58 2900 36.
4. Normunds Sproģis 1965 50 50 2500 70.
5. Oļegs Doļinskis 1991 50 48 2400 60.
6. Armands Rozentāls 1987 50 46 2300 45.
7. Andris Bilāns 1992 50 43 2150 72.
8. Emīls Alkšars 1995 50 42 2100 40.
9. Raivis Osis 1992 50 41 2050 49.
10. Mārtiņš Heidemanis 1990 50 39 1950 44.
11. Mārtiņš Vanags 1985 50 35 1750 58.
12. Māris Ķemeris 1979 50 30 1500 71.
13. Nick Stackouse 1990 50 29 1450 50.
14. Lauris Zemturis 1990 50 26 1300 48.
15. Linards Švābe 1998 50 25 1250 53.
16. Dzintars Kuršinskis 1974 50 24 1200 33.
17. Andris Skorejs 1991 50 23 1150 51.
18. Intars Biģelis 1980 50 20 1000 35.
19. Valdis Devjatņikovs 1988 50 18 900 34.
20. Kārlis Silvestrovs 1974 50 17 850 41.
21. Valdis Locs 1989 50 15 750 61.
22. Endijs Ruģevics 1992 50 15 750 69.
23. Nauris Šivans 1973 50 10 500 54.
24. Ēriks Drūms Ērglis 1959 50 10 500 55.
25. Uģis Reiters 1986 50 10 500 57.
26. Kārlis Beļaks-Bernāns 1999 50 10 500 64.
27. Mārtiņš Dinsbergs 1990 50 9 450 59.
28. Mārcis Arājs 1991 50 8 400 46.
29. Jānis Mūrnieks 1995 50 5 250 37.
30. Jānis Šmits 1967 50 4 200 56.
31. Aldis Niedra 1966 50 4 200 63.
32. Grigorijs Juzičs 1964 50 4 200 68.
33. Inārs Lāže 1986 50 3 150 65.
34. Marats Gailis 1998 50 3 150 66.
35. Kristaps Cīze 1991 50 2 100 38.
36. Renārs Silavs 1994 50 1 50 39.
37. Aleksanrds Karičavs 1964 50 1 50 47.
38. Raivis Margevičs 1992 50 1 50 52.
39. Gatis Kalniņš 1997 50 1 50 62.
40. Aivars Belovs 1997 50 1 50 67.

Jauniešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Linards Švābe 1998 20 101 2020 7.
2. Gundars Krolmanis 1996 20 55 1100 20.
3. Aivars Belovs 1997 20 52 1040 21.
4. Gatis Kalniņš 1997 20 50 1000 18.
5. Marats Gailis 1998 20 50 1000 19.
6. Mārtiņš Kuršinskis 1999 20 40 800 12.
7. Kaspars Canders 1998 20 20 400 14.
8. Krišs Šmits 2000 20 16 320 23.
9. Mariss Zakarītis 1999 20 10 200 27.
10. Pēteris Jefimovs 2002 20 5 100 5.
11. martins Gūtmanis 2002 20 4 80 26.
12. Marks Edgars Biezais 2008 20 1 20 1.
13. Daniels Rožkalns 2003 20 1 20 13.

Sieviešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Inese Afanasjeva 1988 20 41 820 32.
2. Ilze Jēkabsone 1986 20 35 700 6.
3. Kristīne Bagucka 1982 20 34 680 4.
4. Jolanta Leimane 1963 20 33 660 16.
5. Ance Priede 1983 20 30 600 30.
6. Agnese Konovalova 1989 20 25 500 3.
7. Sandra Priediņa 1981 20 24 480 22.
8. Dārta Eglīte 1992 20 24 480 31.
9. Everita Riežniece 1967 20 20 400 24.
10. Žanete Priede 1985 20 19 380 29.
11. lāsma Reitere 1986 20 10 200 15.
12. Paula Beļaka-Bernāne 1997 20 10 200 25.
13. Vanesa Silvestrova 1999 20 2 40 8.
14. Inta Tomase- Ķibilde 1983 20 2 40 28.
15. Marta Zakarīte 2008 20 1 20 2.
16. Aika Kristapsone 1974 20 1 20 9.
17. Vendija Eida 2004 20 1 20 10.
18. Sanija Vaskova 2002 20 1 20 11.
19. Rebeka Levāne 1999 20 1 20 17.