Latvijas Pauerliftinga Federācija
Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2016

Ķeguma posms

27. Maijs 08:00-11:00 Liepu aleja 8, Ķegums

Atvērtā grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Kristaps Zaķis 1991 50 67 3350 86.
2. Normunds Norberts 1968 50 64 3200 153.
3. Andrejs Šukajevs 1970 50 62 3100 87.
4. Kaspars Staņevičs 1991 50 58 2900 88.
5. Viktors Timofejevs 1991 50 57 2850 89.
6. Aleksejs Agandžanjans 1975 50 50 2500 90.
7. Artis Viļumsons 1986 50 50 2500 91.
8. Mārtiņš Krūze 1988 50 50 2500 154.
9. Andrejs Astrovs 1983 50 43 2150 92.
10. Ervīns Zods 1993 50 40 2000 93.
11. Jānis Freibergs 1994 50 40 2000 94.
12. Emīls Josts 1991 50 38 1900 95.
13. Aleksandrs Nazarovs 1987 50 37 1850 96.
14. Ģirts Vuļš 1990 50 37 1850 97.
15. Valerijs Ivanovs 1992 50 37 1850 98.
16. Gatis Ciematnieks 1984 50 36 1800 99.
17. Normunds Kīsnics 1980 50 36 1800 155.
18. Aigars Vuļš 1990 50 30 1500 100.
19. Nauris Mazjānis 1988 50 30 1500 101.
20. Nauris Račko 1991 50 30 1500 102.
21. Niks Burums 1991 50 30 1500 103.
22. Raimonds Strauss 1995 50 29 1450 104.
23. Ainārs Zandersons 1991 50 27 1350 105.
24. Nauris Bramanis 1997 50 27 1350 106.
25. Dainis Andrejevs 1991 50 25 1250 107.
26. Didzis Grieznis 1997 50 25 1250 108.
27. Elvis Egils Dzenis 1994 50 25 1250 109.
28. Ēriks Kolužs 1985 50 25 1250 110.
29. Andris Eglītis 1995 50 24 1200 111.
30. Fata Zauer 1984 50 23 1150 112.
31. Andrejs Tiunčiks 1996 50 22 1100 113.
32. Ilmārs Zemnieks 1967 50 22 1100 114.
33. Pauls Jemeļjanovs 1998 50 22 1100 115.
34. Germans Topraks 1976 50 21 1050 116.
35. Mārtiņš Strauss 1991 50 20 1000 117.
36. Nauris Zaļais 1994 50 20 1000 118.
37. Toms Lauskis 1994 50 20 1000 119.
38. Zigmārs Dzintars 1976 50 19 950 120.
39. Eduards Viļums 1995 50 18 900 121.
40. Vladislavs Denisenko 1995 50 18 900 122.
41. Ervīns Kokarevičs 1998 50 17 850 123.
42. Kristaps Reķis 1981 50 17 850 152.
43. Toms Apsītis 1997 50 16 800 124.
44. Andrejs Pudulis 1967 50 15 750 125.
45. Edgars Siliņš 1962 50 15 750 126.
46. Eduards Kudiņš 1977 50 15 750 127.
47. Vladislavs Kudiņš 1984 50 15 750 128.
48. Andris Bogdanovs 1967 50 11 550 129.
49. Toms Jēkabsons 1984 50 11 550 130.
50. Aldis Upenieks 1968 50 10 500 131.
51. Andris Viļumsons 1964 50 10 500 132.
52. Sergejs Belers 1974 50 10 500 133.
53. Uldis Vītols 1968 50 10 500 134.
54. Andris Sproģis 1995 50 9 450 135.
55. Māris Grants 1991 50 9 450 136.
56. Oskars Rudzis 1970 50 9 450 137.
57. Ints Grūdups 1976 50 8 400 138.
58. Aigars Melbārdis 1965 50 6 300 139.
59. Jānis Pavlovs 1971 50 5 250 140.
60. Jurģis Birznieks 1995 50 5 250 141.
61. Jēkabs Rumpe 1996 50 4 200 142.
62. Nikolaj Vasiļečko 1956 50 4 200 143.
63. Uldis Rubenis 1980 50 4 200 144.
64. Valērijs Bodnieks 1958 50 4 200 145.
65. Elvings Eklons 1979 50 3 150 146.
66. Ronalds Strauss 1991 50 3 150 147.
67. Valts Ulmanis 1996 50 3 150 148.
68. Andris Strauss 1959 50 2 100 149.
69. Kristaps Pelsis 1985 50 1 50 150.
70. Kristaps Vīgants 1998 50 1 50 151.

Jauniešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Artūrs Rūtiņš 2000 20 50 1000 51.
2. Eduards Rudzis 1999 20 44 880 52.
3. Reinis Švagris 1998 20 30 600 53.
4. Roberts Brūvelis 2003 20 20 400 54.
5. Tomass Kozlovskis 2003 20 20 400 55.
6. Kaspars Ostrovskis 2007 20 15 300 56.
7. Georgijs Lancevs 2004 20 10 200 57.
8. Ginters Jukna 2003 20 10 200 58.
9. Jurijs Topraks 2004 20 10 200 59.
10. Daniels Ratkevičs 2007 20 7 140 61.
11. Rinalds Rečs 2003 20 7 140 62.
12. Miķelis Teterovskis 2005 20 6 120 63.
13. Rarlfs Gothards Spārniņš 2004 20 6 120 64.
14. Andris Saulesleja 2005 20 5 100 65.
15. Gustavs Grandāns 2005 20 5 100 66.
16. Gvido Kokars 2005 20 5 100 67.
17. Ernests Rudzis 2006 20 4 80 68.
18. Gabriels Semirs Brokāns 2008 20 4 80 69.
19. Raivis Pavlovs 2004 20 4 80 70.
20. Adrians Malafajs 2008 20 3 60 71.
21. Daniels Dzedulis 2010 20 3 60 72.
22. Dāvids Konovičs 2007 20 3 60 73.
23. Emīls Kudiņš 2007 20 3 60 74.
24. Leo Ciematnieks 2009 20 3 60 75.
25. Raivis Ozoliņš 2005 20 3 60 76.
26. Reinis Kargalis 2006 20 3 60 77.
27. Rojs Evans Bergs 2006 20 3 60 78.
28. Salvis Sparāns 2004 20 3 60 79.
29. Artūrs Kalašņikovs 2010 20 2 40 80.
30. Rinalds Trencis 2006 20 2 40 81.
31. Roberts Brizga 2004 20 2 40 82.
32. Roberts Paeglis 2010 20 2 40 83.
33. Daniels Bellers 2005 20 1 20 84.
34. Kārlis Kudiņš 2011 20 1 20 85.

Sieviešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Oksana Agadžanjana 1974 20 70 1400 12.
2. Loreta Vītiņa 1986 20 40 800 157.
3. Gundega Gailīte 1994 20 35 700 1.
4. Ketrina Pētersone 1996 20 30 600 2.
5. Linda Markusa-Ciematniece 1983 20 30 600 3.
6. Ieva Mazlazdiņa 1989 20 30 600 156.
7. Gundega Ratkeviča 1979 20 27 540 4.
8. Dace Māliņa 1982 20 26 520 5.
9. Līga Strauss 1959 20 25 500 6.
10. Aleksandra Belvere 1980 20 21 420 7.
11. Ginta Kokare 1977 20 21 420 8.
12. Dita Agriņa 1992 20 20 400 9.
13. Signe Jana Rubīna 1978 20 20 400 10.
14. Veronika Vīksna 1985 20 20 400 11.
15. Līga Cīrule 1982 20 20 400 13.
16. Svetlana Buraja 1983 20 17 340 14.
17. Inga Jurisone 1972 20 16 320 15.
18. Anda Andriksone 1966 20 15 300 16.
19. Dace Pavlovska 1986 20 13 260 17.
20. Māra Rūtiņa 1978 20 12 240 18.
21. Vitnija Dommere 1994 20 12 240 19.
22. Biruta Skudra 1957 20 10 200 20.
23. Inese Skudra 1976 20 10 200 21.
24. Iveta Zemniece 1968 20 10 200 22.
25. Krista Revizore 1994 20 10 200 23.
26. Laima Semionova 1963 20 10 200 24.
27. Liene Lazdiņa 1977 20 10 200 25.
28. Sarmīte Zoda 1962 20 10 200 26.
29. Signe Dancigere 1971 20 10 200 27.
30. Zanda Rulle 1972 20 10 200 28.
31. Daila Seisuma 1995 20 9 180 29.
32. Sanita Lepere 1970 20 9 180 60.
33. Liāna Birzule 2003 20 8 160 30.
34. Una Zitere 1997 20 7 140 31.
35. Ilvija Jakāne 1996 20 5 100 32.
36. Ligita Ābele 2000 20 5 100 33.
37. Sanita Sparāne 1980 20 5 100 34.
38. Vita Duļbinska 1974 20 5 100 35.
39. Ilona Pavlova 1994 20 4 80 36.
40. Laura Dancigere 2005 20 4 80 37.
41. Anita Pučinska 2007 20 3 60 38.
42. Annija Karīna Norberte 2004 20 3 60 39.
43. Austra Alma Maksimova 2005 20 3 60 40.
44. Elīna Rence 2000 20 3 60 41.
45. Florinna del Sante 2004 20 3 60 42.
46. Iveta Tilaka 1970 20 3 60 43.
47. Laima Urbucāne 1993 20 3 60 44.
48. Paula Maksimova 2007 20 3 60 45.
49. Viktorija Ņorba 2004 20 3 60 46.
50. Džesika Brokāne 2011 20 2 40 47.
51. Loreta Lazdiņa 2005 20 2 40 48.
52. Ieva Vēbere 2005 20 1 20 49.
53. Inta Agriņa 1992 20 1 20 50.