Latvijas Pauerliftinga Federācija
Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018

Limbažu posms

3. Augusts 08:00-11:00 Pasta iela 1, Limbaži

Atvērtā grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Agnis Šteinbergs 1987 50 75 3750 9.
2. Arnis Rukmanis 1981 50 63 3150 90.
3. Jānis Ozoliņš 1990 50 55 2750 88.
4. Uldis Bokāns 1973 50 53 2650 16.
5. Toms Miezis 1991 50 50 2500 17.
6. Dmitrijs Kitarevs 1989 50 42 2100 21.
7. Kristers Kukulis 1998 50 41 2050 25.
8. Aivo Saksis 1976 50 40 2000 31.
9. Kārlis Bērziņš 1994 50 36 1800 32.
10. Juris Liniņš 1984 50 35 1750 33.
11. Dāvis Skrastiņš 1989 50 35 1750 37.
12. Kaspars Silkāns 1991 50 32 1600 38.
13. Hermanis Cvetkovs 1996 50 29 1450 39.
14. Romāns Lazārovs 1974 50 27 1350 40.
15. Edgars Nuķis 1989 50 25 1250 41.
16. Gaidis Kukuļinskis 1972 50 22 1100 10.
17. Oskars Lauva 1987 50 21 1050 11.
18. Aigars Bērziņš 1984 50 20 1000 44.
19. Jānis Lamberts 1996 50 20 1000 45.
20. Ritvars Kreišmanis 1996 50 19 950 51.
21. Uģis Grancovskis 1995 50 18 900 59.
22. Toms Brauns 1999 50 15 750 60.
23. Dāvis Strazds 1994 50 15 750 61.
24. Vents Veinbergs 1993 50 15 750 64.
25. Andis Peksis 1990 50 15 750 65.
26. Endijs Lindenbergs 1999 50 14 700 67.
27. Indulis Kreišmanis 1968 50 14 700 68.
28. Juris Graudiņš 1982 50 13 650 69.
29. Jānis Konstants 1992 50 12 600 70.
30. Raitis Kārklis 1993 50 10 500 71.
31. Arvis Mucenieks 1993 50 10 500 74.
32. Aivars Undzāns 1978 50 9 450 78.
33. Kristiāns Bērziņš 1993 50 9 450 79.
34. Juris Jegorovs 1966 50 8 400 80.
35. Gatis Bergmanis 1999 50 7 350 81.
36. Jānis Bērziņš 1978 50 5 250 82.
37. Sergejs Rūdovs 1984 50 4 200 84.
38. Jānis Rudzenieks 1959 50 3 150 85.
39. Amanda Paula Rukmane 2011 50 1 50 62.
40. Jānis Leišavnieks 1989 50 1 50 86.
41. Agris Kļaviņš 1978 50 1 50 87.

Jauniešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Ritvars Zvirgzds 2003 20 100 2000 1.
2. Tomass Rozenbergs 2002 20 81 1620 2.
3. Raivo Gertners 2003 20 79 1580 3.
4. Rūdolfs Jānis Bomis 2002 20 75 1500 4.
5. Ralfs Rozītis 2002 20 71 1420 5.
6. Matīss Golubers 2002 20 70 1400 6.
7. Rainers Reidūzis 2004 20 54 1080 14.
8. Kristers Golubevs 2001 20 50 1000 29.
9. Ralfs Jeseljons 2000 20 48 960 30.
10. Toms Kaļva 2002 20 47 940 34.
11. Jānis Āboltiņš 2003 20 34 680 35.
12. Artūrs Dambītis 2004 20 34 680 36.
13. Ričards Meiluns 2005 20 27 540 42.
14. Edgars Sakne 2004 20 22 440 7.
15. Roberts Špons 2005 20 20 400 12.
16. Daniels Bogdānovs 2006 20 19 380 13.
17. Mikus Ķirsis 2004 20 17 340 15.
18. Markuss Ķirsis 2002 20 17 340 18.
19. Mariss Ronaldo Viļumsons 2006 20 9 180 19.
20. Sandijs Bērziņš 2007 20 7 140 43.
21. Mārtiņš Bokāns 2010 20 7 140 53.
22. Miks Liepiņš 2008 20 6 120 55.
23. Roberts Sakne 2002 20 5 100 56.
24. Armands Rudzāns 2009 20 5 100 57.
25. Martins Simsons 2007 20 4 80 63.
26. Mareks Uzulēns 2006 20 2 40 66.
27. Rihards Babris 2010 20 1 20 77.
28. Niks Šteinbergs 2004 20 1 20 83.

Sieviešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Līva Bērziņa 1989 20 76 1520 20.
2. Solvita Putāne 1986 20 36 720 89.
3. Evija Krūmiņa 1990 20 34 680 22.
4. Laura Klētniece 1986 20 32 640 23.
5. Amanda Oleksa 1999 20 25 500 24.
6. Agnese Klētniece 1990 20 24 480 26.
7. Tīna Ķepiņa 2000 20 22 440 27.
8. Madara Šņore 2003 20 21 420 28.
9. Kristīne Kreišmane 1993 20 18 360 8.
10. Lara Šnore 2000 20 16 320 46.
11. Sandra Klētniece 1962 20 16 320 47.
12. Laura Zlemeta 1982 20 11 220 48.
13. Elīza Elksne 2003 20 10 200 49.
14. Ance Magdalēna Ķepiņa 1995 20 8 160 50.
15. Ilona Ķepiņa 1974 20 8 160 54.
16. Anna Sakse 2008 20 2 40 52.
17. Eva Bitmane 2005 20 2 40 58.
18. Terēze Drozdeka 2009 20 1 20 72.
19. Milēna Līna Paulaskaite 2008 20 1 20 73.
20. Nika Aleksandra Rūdova 2009 20 1 20 75.
21. Keita Betija Rudzāne 2008 20 1 20 76.