Biedrība "Spēka sporta vēstniecība"
Kurši Ceļ 2019

Kurši Valmiera 2019

25. Maijs 11:00-13:30 Valmieras BN Kurši

Atvērtā grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Edijs Ezeriņš P 1974 50 101 5050 18.
2. Armands Gulbis P 1979 50 70 3500 4.
3. Nauris Vanags P 1994 50 68 3400 29.
4. Jevgenijs Gecko P 1989 50 62 3100 60.
5. Andris Zālītis P 1992 50 58 2900 42.
6. Oto Samušs P 1995 50 57 2850 47.
7. Elvis Skrastiņš P 1993 50 56 2800 43.
8. Edijs Krieviņš 1998 50 50 2500 31.
9. Kaspars Radziņš 1976 50 50 2500 59.
10. Ainārs Leimanis 1959 50 47 2350 19.
11. Dinārs Zāģeris 1988 50 45 2250 49.
12. Boguslavs Demidko 1952 50 39 1950 9.
13. Mārtiņš Bergsons 1983 50 31 1550 15.
14. Aivars Vasiļevskis 1988 50 30 1500 10.
15. Jānis Supe 1974 50 30 1500 14.
16. Māris Grīviņš 1988 50 30 1500 17.
17. Ingus Verebs 1981 50 30 1500 48.
18. Intars Grimza 1977 50 30 1500 58.
19. Raivis Karitons 1990 50 28 1400 8.
20. Arnis Tenters 1970 50 25 1250 27.
21. Gints Gindra 1993 50 22 1100 5.
22. Gatis Blūms 1989 50 21 1050 57.
23. Mārcis Zintis Zilgalvis 1984 50 16 800 21.
24. Linards Vecelis 1986 50 14 700 23.
25. Jevgenijs Katajevs 1941 50 12 600 3.
26. Ervīns Zariņš 1995 50 11 550 32.
27. Adrians Šuksts 1999 50 10 500 30.
28. Arnis Vīlisters 1984 50 10 500 39.
29. Oskars Stepiņš 1983 50 10 500 50.
30. Agris Ramats 1972 50 10 500 61.
31. Jānis Knuspiņš 1965 50 10 500 63.
32. Artis Bisnieks 1999 50 9 450 26.
33. Andris Klaužs 1964 50 9 450 36.
34. Māris Pīlācis 1974 50 9 450 40.
35. Artūrs Dunajevskis 1979 50 9 450 54.
36. Jānis Bormanis 1986 50 8 400 6.
37. Normunds Opuls 1990 50 5 250 11.
38. Kristaps Jurgenbergs 1990 50 5 250 44.
39. Arvis Šuksts 2002 50 4 200 35.
40. Juris Stankevičs 1979 50 3 150 38.
41. Emīls Tinkus 1995 50 1 50 1.
42. Guntis Kavīte 1963 50 1 50 25.

Jauniešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Arvis Šuksts 2002 20 60 1200 28.
2. Mārtiņš Plaudis 2006 20 33 660 34.
3. Markuss Bormanis 2008 20 2 40 7.
4. Jānis Millers 2011 20 1 20 13.
5. Dāvis Liepiņš 2008 20 1 20 20.
6. Toms Stankevičs 2011 20 1 20 37.
7. Kaspars Daniels Vīlands 2007 20 1 20 41.
8. Ezeklaudija Laursone 2016 20 1 20 62.

Sieviešu grupa

Vieta sacensībās Vārds, Uzvārds Gads KG uz stieņa Uzceltās reizes Uzceltā summa Starta numurs
1. Līva Bērziņa 1989 20 96 1920 52.
2. Loreta Vītiņa 1986 20 80 1600 12.
3. Elīna Liepniece 1995 20 61 1220 53.
4. Marina Šarova 1974 20 60 1200 51.
5. Evita Ramata 1996 20 31 620 22.
6. Jolanta Kavīte 1969 20 23 460 24.
7. Daniela Supe 2003 20 20 400 16.
8. Dārta Lozda 1997 20 20 400 55.
9. Sintija Dambīte 1992 20 10 200 2.
10. Madara Plūme 1985 20 10 200 33.
11. Agita Kamiševska 1990 20 10 200 45.
12. Sindija Elizabete Kamiševska 2008 20 1 20 46.
13. Andželīna Laursone 2011 20 1 20 56.
14. Elizabeta Laursone 2009 20 1 20 64.